Teraz jest Śr lip 30, 2014 4:09 pm

• Drukuj
  •   

gdzie opłaca się wziąć telefon i na abonament czy karte

Moderator: magdaB

• Autor
  • Wiadomość

kasama

gdzie opłaca się wziąć telefon i na abonament czy karte

PostŚr lis 21, 2007 3:35 pm

Ostatnio troche wypadłam z obiegu jeśli chodzi o komórki. Wiem że jest jakiś nowy operator play i te stare era plus i orange.W którym z nich najbardziej opłaca się wziąc telefon? i lepiej wziać abonament czy prepaid

malarka

PostCz lis 22, 2007 3:28 pm

najlepiej napisz do jakiej sieci najwięcej dzwonisz, czy wolisz dzwonić czy smsować oraz czy zależy ci na telefonie co jest dosyć ważne przy wyborze między prepaidem a abonamentem

kasama

PostPt lis 23, 2007 2:23 pm

najwięcej to chyba do orange bo rodzinka ma w tej sieci i paru bliskich znajomych. Ok czyli rozumiem żeby wziąc w orange ale co abonament czy prepaid? telefon by się przydał ale nie musi być jakiś wypasiony byleby był tani.aha jak u nich z zasięgiem? chociaż z tego co słyszałam jest dobry

malarka

PostPn lis 26, 2007 11:40 am

to jak tak to wez sobie w orange.To czy wziac abonament czy prepaid to zalezy czy chcesz sie wiazac umowa jesli ci to nie przeszkadza to wez abonament plan na romozmowy albo ten drugi chyba twoj plan.Wtedy zawsze jestes na innych warunkach przede wszystkim przy przedluzaniu umowy no i dostajesz telefonik chociaz w prepaidzie tez mozna dostac telefon tylko ze nie ma takiego duzego wyboru ale zawsze to cos

Powrót do telefonia, internet, nowe technologie...